Příprava – být či nebýt Rolferem

Rolfery™ se stávají lidé nejrůznějších profesí a věku. Výcvik je sestaven tak, aby se úspěšnými Rolfery™ mohli stát všichni – od hudebníků přes fyzioterapeuty po stavaře či řidiče. Není třeba mít předem nějaké specifické vzdělání či dovednosti.

Mnoho Rolferů™ se stalo Rolfery™ proto, že chtějí zprostředkovat jiným proměnu a rozkvět. Absolvovat sérii 10 sezení je ostatně jednou z podmínek vstupu do výcviku. Klientská zkušenost vám umožní do hloubky na vlastní kůži poznat, co Rolfing obnáší a přináší. Zároveň budete se svým Rolferem moci probrat všechno, co vás ohledně výcviku zajímá.

Pokud jste už 10 sezení absolvovali, neváhejte se s otázkami k výcviku obrátit na některého z Rolferů™ v ČR nebo naši asociaci.

Evropská rolfingová asociace nabízí také několikadenní ochutnávkový seminář jménem Spectrum (stránka v angličtině) nebo orientační dny (stránka v angličtině) pořádané na různých místech Evropy. Tam můžete zakusit celkovou atmosféru i styl výuky, se kterou byste se pak na výcviku setkávali.